Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
3.B |
|
prax |
prax |
prax |
prax |
|
|
|
|
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
Konečná Vladislava |
|
Čr |
Čr |
Pv |
Er |
.. |
Ze |
- |
.. |
|
|
Mušková Jaromíra |
|
- |
.. |
- |
He |
.. |
.. |
|
|
|
|
Pantlíková Marcela |
|
- |
- |
Šo |
Bh |
.. |
.. |
|
|
|
|
Podlipská Tereza |
|
.. |
Ze |
Ba |
- |
.. |
Et |
- |
- |
- |
|
Suková Kateřina |
|
Fn |
- |
Ze |
.. |
- |
Ba |
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Balounová Dana |
3 |
supl.
(Pd)
|
LAE |
4.A |
S208 |
|
6 |
supl.
(Su)
|
LAE |
4.A |
S208 |
|
|
Bělohlávek Miroslav |
4 |
supl.
(Pn)
|
SEO |
4.B |
S008 |
|
|
Čírtková Dagmar |
1 |
supl.
(Kn)
|
TEV |
2.NA |
TEL1 |
|
2 |
supl.
(Kn)
|
TEV |
2.NA |
TEL1 |
|
|
Ernest Josef |
6 |
supl.
(Pd)
|
DAP |
4.B |
S008 |
|
|
Ernestová Marcela |
4 |
supl.
(Kn)
|
CEJ |
1.NA |
S111 |
|
|
Fantová Lenka |
1 |
supl.
(Su)
|
MST |
1.B |
S011 |
|
4 |
odpadá |
MST |
3.B |
|
|
6 |
přesun >> |
SKT |
2.D (OPL) |
|
na 7. hod |
7 |
přesun <<
|
SKT |
2.D (OPL) |
D206 |
z 6. hod |
|
Herrmannová Radka |
4 |
supl.
(Mu)
|
CHE |
3.L |
S009 |
|
8 |
odpadá |
PRV |
2.A |
|
zrušeno |
|
Kolářová Martina |
|
Minaříková Alice |
9 |
přesun >> |
PSY |
2.A |
|
na 15.3. 6. hod |
|
Pávová Lucie |
3 |
supl.
(Kn)
|
LAE |
2.NA |
S113 |
|
|
Podlipná Pavlína |
5 |
navíc
|
NEJ |
2.A (S2) |
S010 |
|
|
Sklenářová Jolana |
5 |
navíc
|
ANJ |
1.A (S1) |
S112 |
|
|
Šlégl Jiří |
|
Šourek Zdeněk |
1 |
odpadá |
EKO |
3.B |
|
|
3 |
supl.
(Pn)
|
MAM |
1.NA |
S111 |
|
|
Špačková Klára |
5 |
navíc
|
NEJ |
2.A (S1) |
S007 |
|
|
Vlková Markéta |
4 |
navíc
|
ANJ |
2.A (S2) |
S010 |
|
|
Zemanová Martina |
2 |
supl.
(Pd)
|
ZSV |
2.A |
S010 |
|
3 |
supl.
(Su)
|
ZSV |
1.L |
S301 |
|
6 |
supl.
(Kn)
|
CEJ |
2.A |
S010 |
|
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.A |
5 |
ANJ |
S2 |
S112 |
navíc |
Sk |
|
5 |
ANJ |
S1 |
S112 |
navíc |
Sk |
|
5 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(Mu) |
|
1.B |
1 |
MST |
|
S011 |
supluje |
Fn |
(Su) |
|
1.NA |
3 |
MAM |
|
S111 |
supluje |
Šo |
(Pn) |
4 |
CEJ |
|
S111 |
supluje |
Er |
(Kn) |
|
1.L |
3 |
ZSV |
|
S301 |
supluje |
Ze |
(Su) |
|
2.A |
2 |
ZSV |
|
S010 |
supluje |
Ze |
(Pd) |
4 |
ANJ |
S1 |
S010 |
navíc |
Vl |
|
4 |
ANJ |
S2 |
S010 |
navíc |
Vl |
|
4 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(Su) |
5 |
NEJ |
S1 |
S007 |
navíc |
Šč |
|
5 |
NEJ |
S2 |
S010 |
navíc |
Po |
|
5 |
VES |
|
|
odpadá |
|
(Pd) |
6 |
CEJ |
|
S010 |
supluje |
Ze |
(Kn) |
8 |
PRV |
|
|
odpadá |
|
(He) |
9 |
PSY |
|
|
přesun >> |
|
na 15.3. 6. hod |
|
2.D |
6 |
SKT |
OPL |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
7 |
SKT |
OPL |
D206 |
přesun << |
Fn |
z 6. hod |
|
2.NA |
1 |
TEV |
|
TEL1 |
supluje |
Čr |
(Kn) |
2 |
TEV |
|
TEL1 |
supluje |
Čr |
(Kn) |
3 |
LAE |
|
S113 |
supluje |
Pv |
(Kn) |
|
3.A |
5 |
MAT |
|
S012 |
navíc |
Šl |
|
5 |
SPO |
SCP |
|
odpadá |
|
(Kn) |
5 |
UCE |
EKP |
|
odpadá |
|
(Pn) |
6 |
UCE |
EKP |
|
odpadá |
|
(Pn) |
|
3.B |
3. hod, 1. hod, 4. hod, 2. hod provozní praxe |
|
3.L |
4 |
CHE |
|
S009 |
supluje |
He |
(Mu) |
8 |
EKO |
|
|
odpadá |
|
(Kn) |
|
4.A |
3 |
LAE |
|
S208 |
supluje |
Ba |
(Pd) |
6 |
LAE |
|
S208 |
supluje |
Ba |
(Su) |
|
4.B |
4 |
SEO |
|
S008 |
supluje |
Bh |
(Pn) |
6 |
DAP |
|
S008 |
supluje |
Et |
(Pd) |
|
4.L |
1 |
NEJ |
|
|
odpadá |
|
(Pd) |
6 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(Mu) |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou